ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Zde naleznete nejčastější dotazy týkající se zapůjčeného sortimentu. Pokud ani zde nenaleznete odpověd na svůj dotaz tak nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo emailem.

Váš dotaz se týká:

 

Mobilních vířivek

Skákacích atrakcí

Paddleboardů

 

 

Mobilní vířivky

 

1) Jakým způsobem si vířivku vyzvednu?

Osobně v našem centrálním skladu v Jihlavě, nebo Vám ji doručíme kurýrní službou po celé ČR. Více zde.

2) Jaká je výše vratné zálohy?

U vířek je výše vratné zálohy stanovena na 3500,-Kč.

3) Zvládnu atrakci sám sestavit

Rozhodně ano. Vířivka se sestaví ve 3 jednoduchých krocích viz. video u produktu a je do 5 minut nafouknuta. K nafouknutí slouží vestavěné dmychadlo.

4) Jaký má být tlak v plášti vířivky?

Součástí dodávky je i tlakoměr s vyznačenou hodnotou optimálního tlaku ve vířivce. Tlak je nutné kontrolovat průběžně, aby v důsledku roztažnosti vzduchu a s tím samovolným zvýšením tlaku nedošlo k poškození pláště vířivky.

Se zvyšující se teplotou okolí, nebo v důsledku přímého slunečního svitu, dochází k zvětšení objemu vzduchu a tím i tlaku v plášti vířivky. Tento tlak je nutné regulovat, tak aby nedošlo k poškození pláště vířivky.

5) Jak dlouho trvá ohřev vody

Vířivky jsou vvybaveny vestavěným topným elementem. Maximální nastavitelná teplota vody ve vířivce je 40°C. Jedná se o časově nejnáročnější proces. Ohřev je 1-2°C/hod. Doporučejeme tedy vodu ve vířivce začít nahřívat alespon 1 den před samotným konáním akce. Během ohřevu je nutné použít dodaný termokryt.

6) Je nutné nějakým způsobem ošetřit vodu ve vířivce?

V případě, že si vířivku zapůjčíte na více jak tři dny (myšleno doba po kterou je ve vířivce voda) je nutné udržovat předepsané hodnoty vody. 

7) Provoz a bezpečnost ?

Atrakci máte zapůjčenou Vy a proto i Vy jste plně odpovědní za bezpečné používání vířivky a dodržování bezpečnostních pravidel. Nikdy byste neměli nechat děti ve vířivce bez dozoru. Dodržujte bezpečnost, a mějta na mysli, že děti voda přitahuje. Vířivku v nepřítomnosti dozorující dospělé osoby zabezpečte prostřednictvím vrchního termokrytu s kodovatelným zámkem.  Součástí smlouvy jsou závazné instrukce, pro chování na atrakci a její provoz. Je nutné je dodržovat, aby nedošlo k úrazu, poškození vířivky apod.

8) Může na vířivku pršet?

Ano, může. Nicméně vířivka musí být vrácena čistá a suchá.

9) Jakým způsobem vířivku vrátit?

Vířivku je nutné vrátit suchou a čistou. V opačném případě je účtováno čištění a sušení vířivky. Vířivku vracíte v původním, dodaném obalu. Způsob vrácení si můžete zvolit: osobně v místě naší provozovny v Jihlavě, nebo přepravní službou. Více zde.

Pokud budete dodržovat stanovené pokyny, vířivka bude umístěná na dodané podložce, ve vířivce nebudete jíst, před vstupem do vířivky se osprchujete. Po vypuštění vody, vířivku řádně opláchnete nemusíte mít sebemenší obavu, že by vířivka byla špinavá.

10) Jaká je certifikace vířivky?

Vířivky prošly náročnou certifikací u renomovaných certifikačních agentur a splnují veškeré technické a legislativní požadavky pro jejich uvedení na trh nejen EU ale i USA. Certifikáty pro EU jsou CE (EMC, LVD), RoHS. 

 

Skákací atrakce

 

1) Jakým způsobem si skákací atrakci vyzvednu?

Osobně v našem centrálním skladu v Jihlavě, nebo Vám ji doručíme kurýrní službou po celé ČR. Více zde.

2) Jaká je výše vratné zálohy?

U skákacích hradů je výše vratné zálohy stanovena na 3000,-Kč.

3) Zvládnu atrakci sám sestavit

Rozhodně ano. K atrakci stačí pouze připojit ventilátor tento zapnout a následně atrakci ukotvit viz. video u produktů. Ventilátor je součástí dodávky.

4) Provoz a bezpečnost ?

Atrakci máte zapůjčenou Vy a proto i Vy jste plně odpovědní za bezpečné používání skákací atrakce a dodržování bezpečnostních pravidel. Nikdy nenechávejte děti ve skákací atrakci bez dozoru. Dodržujte zásady bezpečnost a maximálně stanovený počet dětí na atrakci. Součástí smlouvy o zápujčce jsou závazné instrukce, pro chování na atrakci a její provoz. Je nutné je dodržovat, aby nedošlo k úrazu, poškození atrakce apod.

5) Může na skákací atrakci pršet?

V žádném případě. Součástí atrakce je el. ventilátor. V případě deště je nutné jej neprodleně odpojit a uschovat, aby nedošlo k úrazu el. proudem. Následně uschovejte i skákací atrakci.

6) Jakým způsobem skákací atrakcí vrátit?

Skákací atrakci je nutné vrátit suchou a čistou. V opačném případě je účtováno čištění a sušení vířivky. Vířivku vracíte v původním, dodaném obalu. Způsob vrácení si můžete zvolit: osobně v místě naší provozovny v Jihlavě, nebo přepravní službou. Více zde.

Pokud budete dodržovat stanovené pokyny, skákací atrakce bude umístěná na dodané podložce, nebude se v ní jíst a pít, skákat v botech, nemusíte mít sebemenší obavu, že by skákací atrakce byla špinavá.

7) Jaká je certifikace skákacích atrakcí?

Vířivky prošly náročnou certifikací u renomovaných certifikačních agentur a splnují veškeré technické a legislativní požadavky pro jejich uvedení na trh nejen EU ale i USA. Certifikáty pro EU jsou CE (EMC, LVD), RoHS, GS, 2009/48/EC. 

  

Paddleboardy

 

1) Jakým způsobem si paddleboard vyzvednu?

Osobně v našem centrálním skladu v Jihlavě, nebo Vám ji doručíme kurýrní službou po celé ČR. Více zde.

2) Jaká je výše vratné zálohy?

U paddleboardů je výše vratné zálohy stanovena na 2500,-Kč.

3) Co je součástí dodávky?

Paddleboard, pumpa s tlakoměrem, teleskopické pádlo, transportní taška.

4) Provoz a bezpečnost ?

Atrakci máte zapůjčenou Vy a proto i Vy jste plně odpovědní za bezpečné používání paddleboardu a dodržování bezpečnostních pravidel. Nikdy nenechávejte děti používat paddleboard bez dozoru. Dodržujte zásady bezpečnosti. V případě dětí doporučujeme používat plovací vestu.  Součástí smlouvy o zápujčce jsou závazné instrukce, pro chování na paddleboardu. Je nutné je dodržovat, aby nedošlo k úrazu, poškození paddleboardu apod.

6) Jakým způsobem paddleboard vrátit?

Paddleboard je nutné vrátit suchý a čistý. V opačném případě je účtováno čištění a sušení . Paddleboard vracíte v původním, dodaném obalu. Způsob vrácení si můžete zvolit: osobně v místě naší provozovny v Jihlavě, nebo přepravní službou. Více zde.

  

 

Provozovatel webu, Goatle s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Praha, 110 00, IČ: 02917505, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.